Oferta

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. pasażerskich. Zapewniamy przejazdy w komfortowych i bezpiecznych warunkach busami i autobusami dla grup od 8 do 50 osób. Oferowane przez nas pojazdy wyposażone są w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele, DVD, nawigację a duże autokary dodatkowo w barek i toaletę. Kierowcy z dużym stażem i doświadczeniem zapewniają bezpieczną i spokojną jazdę.

Wynajmujemy autokary dla firm, biur podróży, szkół i uczelni oraz osób prywatnych. Obsługujemy konferencje, bankiety, wyjazdy integracyjne i weekendowe, imprezy okolicznościowe i rodzinne. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do pełnej i profesjonalnej obsługi klientów, w tym także pomoc logistyczną. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność oraz kompleksową organizację wyjazdów, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Współpracujemy również z renomowanymi firmami transportowymi.

Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i certyfikaty wymagane przez Ministerstwo Infrastruktury Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych nr 00243/F3/09
  • licencja wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego nr OU-003480

Firma jest także zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym /Finanzamt Oranienburg/ na terenie Niemiec.

Zapraszamy do współpracy!